Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Archiv

Příspěvky

Sezóna 13/14 - A tým, 1.B třída

8. 1. 2017

V 1. třídě už jsme toho nahráli více než jsme sami původně plánovali, smělé předsezónní plány na postup byly opět na stole, vybojovat konečně postup do okresu byl jasný cíl. Jak se nám v této sezóně vedlo a mnoho dalšího si přečtěte v článku.

 

Sezóna 12/13 - A tým, 1.B třída

30. 12. 2016

V pořadí již čtvrté sezóně v 1.B třídě opět předcházela bojovná nálada a padala i slova jako postup, přední příčky v tabulce atd. Obě mužstva FFT se konsolidovala, v rámci přestupového období byly provedeny čachry a machry a týmy byly připraveny na další sezónu.

 

Sezóna 11/12 - A tým, 1.B třída

30. 12. 2016

Ročník 11/12 je pro FFT přelomový. V týmu se vytvořila dostatečně silná a zdravá konkurence na to, aby mohl být vytvořen B-tým, který se pochopitelně začal prát od 3. třídy, tak jako dříve zakládající členové FFT. O založení B-týmu se hodně zasloužil Ondra Soudek, dlouholetý člen FFT, zároveň se řady FFT rozšířily o další borce (Malý David, Koutný Roman, Galla Honza), taky se konečně i do zápasů zapojil Mara, který několik let jen pilně trénoval a vrátil se i Flegmoš, který se již do análů FFT zapsal dříve. A jak v této sezóně dopadlo Ačko FFT? Koukneme se na to!

 

Sezóna 10/11 - 1.B třída

30. 12. 2016

Ambice na konečné umístění v této sezóně směřovali k vrcholu a cílem bylo zkusit se porvat o čelní umístění, případně zabojovat o postup do vyšší soutěže. Kádr zůstal pohromadě a navíc z týmu FC Vinohrady nás posílil Petr Juříček. Jak to tak ale bývá, člověk míní a Manitou mění. No pojďme se na to podívat.

 

Sezóna 09/10 - 1.B třída

30. 12. 2016

Sezóna 2009/2010 s sebou přinesla první nahlédnutí do 1. třídy brněnského futsalu. Tak jak to bývá, když tým postoupí z nižší soutěže, jsme nepomýšleli na přední příčky v tabulce, nicméně jsme se chtěli uchytit ve středu pole a v klidu pobojovat o dobré umístění. A jak to dopadlo? Podívejte se sami.

 

Sezóna 08/09 - 2.D třída

30. 12. 2016

Třetím rokem ve dvojce jsme měli cíle dané jasně, sponzor vypsal vysoké prémie, generální partner uvolnil peníze na nákup posil a v této době se k nám přidávají odkojení Líšňáci Vrbi a Pavka, které přivedl Peši. Přečtěte si dále v textu, jak se nám v rámci přelomového roku dařilo a podívejte se na bližší statistiky.

 

Sezóna 07/08 - 2.D třída

30. 12. 2016

Druhý rok ve dvojce jsme nastupovali o něco zkušenější a mohli jsme navázat na skvělou šňůru z roku předchozího. Poctivé tréninky, svědomitý přístup, dravé mládí a výtečná souhra spolu s dobrou formou, to je to co nás mělo tento rok hlavně provázet.

 

Sezóna 06/07 - 2.D třída

30. 12. 2016

Začátek prvního roku ve druhé třídě byl sice optimistický, nicméně rozdíl ve kvalitě těchto soutěží byl vcelku znát. Během podzimní části jsme sbírali smolné porážky a o zimní pauze jsme ukupovali předposlední místo. Jak jsme nakonec dopadli na konci sezóny a další statistiky najdete ve článku.

 

Sezóna 05/06 - 3.B třída

30. 12. 2016

Po nezdaru v první sezóně, kdy jsme skončili na nelichotivém posledním místě, přišel krok v našich končinách nevídaný, trenér Jirka dostal důvěru i nadále (důvěru si dal jakožto majitel, kustod a jednatel sám), a to se ukázalo jako velmi dobrý tah. Posilnění kádru bylo jasnou prioritou! Kdo se tento rok připojil do rodiny FFT a jak se týmu vedlo se dočtete v článku.

 

Sezóna 04/05 - 3. třída

30. 12. 2016

První sezóna v historii FFT se datuje k podzimu léta páně 2004. Nekonalo se žádné velké překvapení a nezkušený tým budovaný na rodinných základech a hlavně s láskou ke sportu obecně se nakonec pral spíše sám se sebou. Kdo se první sezónu objevil v dresu FFT a jaká úskalí s sebou nesla první závěrečná týmu, to se dozvíte v článku.