Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Sezóna 04/05 - 3. třída

První sezóna v historii FFT se datuje k podzimu léta páně 2004. Nekonalo se žádné velké překvapení a nezkušený tým budovaný na rodinných základech a hlavně s láskou ke sportu obecně se nakonec pral spíše sám se sebou. Kdo se první sezónu objevil v dresu FFT a jaká úskalí s sebou nesla první závěrečná týmu, to se dozvíte v článku.

Premiérovou sezónu si mužstvo z Vinohrad odbylo na hřišti při ZŠ Mutěnická. První zápas se jevil jako lehký, ale jak se ukázalo, tak byl na dlouhou dobu poslední vítězný. Následovala série proher, i dvouciferných, a tak se FFT ocitlo na samotném chvostu tehdejší 3. třídy. Krom rodiny Podhradských, Mezihoráků a Brtníků se v týmu objevil i Jaroslav Kvarda, Zdenek Pokluda, Michal Pešek, Radek Petr a duo Břínek a Šiška. Jarda se u futsalu neudržel a dal přednost jiným věcem, Břínek se Šiškou se vydali při závěrečné do lesa se sekyrkou a klubovými trenkami a dodneška je nikdo neviděl. Od této chvíle sada dresů postrádá trenky č. 2 a 4.

Vzhledem k tomu, že v této době ještě nebyly počítače a teprve se bojovalo s výrobou papíru, tak se nedohledaly všechny historické statistiky z této sezóny. A tak přinášíme alespoň kusé informace a pokud dá Bůh, nebo Zdeněk Polák, tak se jednou dočkáme kompletní tabulky z tohoto ročníku.

 

Střelci

 

Výsledky

Soupeř skóre střelci skóre střelci
Flamengo 1:1 Pokluda 4:1  Pešek 2, Podhradský st., Brtník D.
BMT "B" 3:4 Pokluda 2, Pešek 1:11  Brtník D. 
Měnín 0:0  - 2:3  Brtník D., Pokluda 
Tučňáci 3:1  Pešek 3 1:8  Podhradský st. 
Černí andělé 3:3  D. Brtník 2, Břínek 2:3  - 
Eliška 0:1

 -

0:7  - 
Poclain "B" 0:8  - 0:10  - 
Falcon 2:2  Brtník J. a D. 1:1  Šiška 
Podolí 1:4  Břínek 1:3  Podhradský st. 
Obřany 3:3  Šiška, Břínek, Kvarda 2:3  Podhradský st., Pešek