Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Pohár ČMFS

Příspěvky

ČMFS: Opět konec před Tangem

4. 12. 2011

Tak se měření s papírově nejlepším brněnským týmem Tango opět nekoná. Stejně jako loni, tak i letos jsme nedotáhli poslední krok, i když nám v tom stál v cestě přívětivější soupeř než loni. Pískovna Černovice se nachází na posledním místě divize bez okusení výhry a popravdě jsme si na ni i věřili.

FFT - Pískovna 1:6 (0:3)
Soudek

 

Postup do osmifinále

17. 11. 2011

Dalšími koly v poháru ČMFS a snahou o navázání loňského úspěchu pro nás pokračovala úspěšná šňůra, tentokráte proti celkům z vyšších pater, kdy zde máme možnost vyzkoušet kvalitu okresní a krajské soutěže. Orli z Řečkovic jsme i přes naši převahu porazili až v loterii zvané penaltový rozstřel, krajský Slovan jsme však porazili v běžné hrací době.

 

Navázání na loňskou šňůru poháru ČMFS stylově - 12:1

28. 10. 2011

Loňský historický úspěch týmu FFT z Vinohrad - semifinále poháru ČMFS, kdy jsme po trnité cestě vyřadili postupně Tropu, Madrid, K5, Žab. vlky a Helas, před branami finále nás zastavil až Tomson, který po porážce 5:0 od Tanga skončil na místě druhém. I přes loňský úspěch jsme nebyli nasazeni a začínali jsme 2. kolem - proti týmu Frutti di Mare (3. třída). Vítězství nás posunulo proti okresnímu týmu Orla Řečkovice, v případě úspěchu přijde na měření sil s krajským Slovanem.

FFT Vinohrady - Frutti di Mare 12:1 (8:1) Klusák 4, Pešek 3, Zouhar 2, Pokluda 2, Soudek