Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

1. kolo podzim 2019 - FFT"A" - ASM

7. 10. 2019

Divizní sezóna nám začala na Vinohradech zápasem s ASM. K sepsání reportu jsme se rozhodli až po zveřejnění ohlédnutí za zápasem od našich kolegů, po jehož přečtení sem měl chuť si koupit o tři čísla větší spodní prádlo z kolekce DM4, objednat si lístek na předpremiéru Louskáčka v baletním provedení a strčit si pod tyto kvalitní trenky rozvernou vačici. Tak dojemně smutný a traumatizující příspěvek jsem dlouho nečetl. Protože naši čtenáři jsou převážně normální borci z Vincek, co tvrdě dřou a po práci mají tak akorát čas do sebe lupnout osm desítek před Albertem na starce a za celej život přečetli tak maximálně únorový slevový leták, tak těmhle fachmanům zkrátím čas čtením a rovnou napíšu, o co šlo. Borci z ASM dali prostě před zápasem přednost chlastání a návštěvě lokálu u Denisky a na samotný zápas už jim jednoduše nezbyl čas nebo energie. My slušní borci z FFT se tímto chceme vyjádřit, že s touto životosprávou a marnotratným stylem života nesouhlasíme a plně podporujeme vedení ASM a držíme jim palce, ať příští týden mají v bordecu u Dendy týmovou akci kluci z Bučovic, protože tu sebranku křupek prostě nemáme dlouhodobě rádi. Jestli bude mít službu Wendy nebo Sára, tak je navíc jistota, že na kožním ve Vyškově budou mít noční pohotovost.

FFT Vinohrady – ASM 10:2

Sestava: Valda – Tom Sedlák, Lukáš Rozbořil, Vojtě Kaňa, Jan Štreit, Jan Dvořák, Roman Koutný, Matěj Zouhar, Míša Trojáček, Pavlík Maruš.

Do zápasu nenastoupil David Malý, který se tak rozhodl sám a dal přednost mladším spoluhráčům, kteří ještě sbírají na divizních hřištích zkušenosti. Fanoušek je ale velmi náročný, a tak před zápasem proběhlo vracení vstupného nespokojeným příznivcům FFT, kteří chtěli vidět hlavně Davida, a tak bojkotovali tento zápas. Výsledkem je druhá nejslabší účast kola, pouze 8 diváků. Je otázka, jak se k tomu management FFT postaví a jaké budou další kroky, aby lidé dostali to, co chtějí. V zápase nejvíce dominovala dvojice Matýsek Zouhar a Pavlík Maruš, kteří nasázeli po třech gólech. Chuť měl i dvougólový Vojtíšek Kaňa, který ještě dlouho po zápase diskutoval s Valdou, jestli Jean Valjean a Jacques Cousteau mají společnou vášeň pro rybaření. Po jednom ještě přidali Tom Sedlák a Honza Dvořák. Výsledkem je tak vítězství 10:2. Nutno dodat, že sem se po zápase díval na tabulku a s jednou výhrou jsme obsadili první flek a krásné skóre 10:2, za což velká gratulace. Ale pozor!!! Porazili jsme posledního s hrozivým skóre 2:10…takže nohy zpět na zem, až budeme porážet borce z vrchu, tak se můžeme plácat po zádech, že?