Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

24. Kolo KPJMK

22. 4. 2018

FFT Vinohrady - Glads Brno   3:2

Jestli lze zápasy s Glads přirovnat k rovnici o jedné neznámé, tak onou hledanou veličinou je počet branek, které si po zápase soupeř zpravidla vyčítá, že kdyby nepadly, tak by teoreticky při správné karmě a za úplňku mohli, v případě, že by shodou okolností vypadl na 45min proud v hale, možná i vyhrát (heštek FFTnocomplainbitches).

Sestava: David "Nemo" Václavek - David "dm4" Malý, Tom "KOCI" Sedlák, Lukáž "paci" Rozbořil, Vojtěch "kulišák" Kaňa -  Maty "matýsek" Zouhar, Pavlík "slušnák" Maruš, Míša "trojda" Trojáček, Honzík "bořek" Borýsek, Kuba "kaňour" Kaňa

Kluci z Glads jsou ale šikovní a čiperní futsalisti a vzájemné zápasy patří, pro naše hochy z Vincek, k těm méně oblíbeným. Spousta osobních soubojů a málo futsalové krásy - to byla vizitka i pro tento špíl. První velkou šanci měl na kopačkách soupeř. Neuběhla ani minuta zápasu a David "nemo" Václavek musel zasahovat a důležitým zákrokem udržel spoluhráče nad vodou. Po této šanci však na delší dobu existoval jen jeden tým. První gól patřil spíše ke šťastným, další dva však patřily k futsalovým noblesám. Za stavu 3:0 jsme měli na kopačkách ještě tak 2-3 góly, ale lehkovážnost a myšlenky na oslavu ve sprchách vzaly za své. Druhý poločas jsme zalezli a jak se říká, šetřili síly na pracovní týden. Kluci z glads zaznamenaly čestný gól z penalty, kdy až trochu teatrálně spadl jejich třímetrový hráč ve vápně po kontaktu tělo na tělo. Byla zde i pěkná pětiminutovka, kdy mohl dát gól snad každý z FFT a vypracovali jsme si cca 6 pěkných šancí. Pak jsme však opět zalezli a čekali co soupeř. Druhý gól přišel až na závěr zápasu a dali jsme si ho prakticky sami při powerplay soupeře. Další šance jsme si pohlídali a klukům povolili maximálně střeli zdálky, které mířily tři metry nad bránu. Zápas z naší strany dobrý nebyl, ale svazuje nás fakt, že jsme první a vyhrát všechny zápasy je prostě ku*evsky těžký. Díky fans za podporu. Pěkné tři body, ale soupeři bych klidně i za snahu dva bodíky dal, ale na bludišťáka to dnes kluci bohužel nestačilo. První gól vsítil Pavlík a další dva nasázela hvězda zápasu Matýsek.