Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

5. Kolo KP JMK

28. 11. 2017

Dne 5.11 jsme hostili dosud vedoucí celek JMK, tým Agrotec Hustopeče. Soupeř už při předzápasové rozcvičce působil značně fotbalovým dojmem, což nás vystavilo do hodně nevýhodné pozice. Jejich CR7 styliš look způsobil, že se Klusi a Matýsek snažili celý zápas nedýchat a zatahovat bauch. Jak kdysi zdůraznil Vojtíšek Kaňa, DM4 XXL nevypadá ani z dálky jako fotbalista a prý ani jako sportovec. Honzík s Valdou jsou nad hrobem a ostatní jsou prostě "zoufalci", opilci a příležitostní narkomani.

FFT Vinohrady - Agrotec Hustopeče   5:6

Sestava: Valda - David Malý, Tom Sedlák, Vojta Kaňa, Lukáš Rozbořil - Tom Klusák, Honza Borýsek, Michal Trojáček, Matýsek Zouhar.

Zápas se tak pro nás nevyvíjel dobře a soupeř potrestal hned první dvě naše chyby. Jednalo se vždy o ztrátu míče na půlce a následnou nenápadnou střelu, která přesně zapadla k tyči. Od této chvíle si hosté drželi dvoubrankový náskok až do poslední chvíle, kdy jsme nasadili powerplay a pár vteřin před koncem snížili na konečných 5:6.
Hostující tým byl velmi kvalitní a produktivní a možná nebýt kuriózního vlastence, pod který se podepsalo hned trio vinohradských matadorů, jsme mohli bojovat alespoň o bod. Góly si připsali Lukáš Rozbořil, Vojtíšek Kaňa, Míša Trojda a 2 kusy Tom Sedlák.