Jdi na obsah Jdi na menu
 

 

Rozhovory

Příspěvky

Rozhovor s Romanem Zouharem

29. 1. 2019

Po delší odmlce se vracíme i k tématu rozhovorů s hráči a funkcionáři klubu. No a začneme hned tím nejvyšším bafuňářem, ředitelem, prezidentem a sekretářem klubu a současně hrajícím kapitánem B - mužstva, Romanem Zouharem.

 

Tomáš Sedlák o derby s FC

16. 4. 2012

Pravdou, po zápase jsme se museli prát s ostatními reportéry, abychom odchytili Michala Peška, jako druhým v pořadí jsme udělali rozhovor s trenérem a hrajícím kapitánem v jedné osobě – Tomášem Sedlákem. Toho času už dávno převlečeného do civilu.

 

Rozhovor s Michalem Peškem

16. 4. 2012

Od nového kalendářního roku se mění celá struktura našeho webu i klubu. Pomalu měníme vzhled našich stránek, doplňujeme statistiky z let minulých (ano, chceme držet pod drobnohledem střelce Klusáka a podívat se na zoubek jeho přesáhnuté metě 100 branek v FFT), podepsali jsme profesionální smlouvy s hráči, nafotili jsme kalendář, jehož výdělek putoval na dobročinné účely, a taktéž jsme navázali úzkou spolupráci se šejky z Ománu. Díky tomuto celkovému rozmachu jsme angažovali i redakci píšící v dřívější době pro přední sportovní plátky. A jako první si redakce vzala na paškál víkendového střelce Michala Peška, který se blýsknul hned 4 brankami.